Твое право, знать правду, Русич!

Твое право, знать правду, Русич

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твое право, знать правду, Русич » Латышский легион SS » Kas par svētkiem 16.martā?


Kas par svētkiem 16.martā?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Es esmu par svētkiem 16.martā. Ļaujiet, lai leģionāri soļo pa pilsētu.
Mums ir nepieciešams redzēt un zināt bendes seju. Viņi nežēlīgi nogalināja sievietes, bērnus un vecāka gadagājuma.
Kuri ir lepni par spīdzinātājiem un slepkavām? Nākotnes mocītāji un slepkavas!
Pievērsiet uzmanību šiem nerezidentiem cilvēkiem. Tas ir vilki avju drēbēs. Jebkurā brīdī viņi var nodīrāt un parādīt savu īsto seju. Neļaujiet to! Aizsargājiet no mocītājiem un slepkavām savu bērnu!

0

2

Neviens no latviešu leģionāriem nav nevienā pasaules tiesā apsūdzēts par kara noziegumiem, vēl vairāk mans vectēvs būdams leģionārs pie sevis mājās slēpa žīdus par ko pats varēja sev parakstīt nāves spriedumu.

0

3

Ne tikai netika apsūdzēti, bet pat tika iesaistīti kara noziegumu apsargāšanā Nirenburgā.

0

4

Nu ja Jūs esat tāds auns, tad tā ir neizglītotība, smadzeņu skalošana un visbeidzot aptumšots prāts.Leģionāri bija karaspēka daļā tāpat kā saucamie sarkanarmieši, kuri cīnījās frontē, nevis nogalināja civiliedzīvotājus.Tādu tumsoņu dēļ notiek dažādas muļķības.

0

5

Taisnība acīs kož?

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Твое право, знать правду, Русич » Латышский легион SS » Kas par svētkiem 16.martā?